Beesafe ubezpieczenia

logo Beesafe ubezpieczenia
Beesafe numer telefonu: 500 96 56 26
Beesafe adres email: [email protected]
Beesafe adres: Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Aleje Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa

Co to jest Beesafe? Beesafe ubezpieczenia, logowanie. Beesafe wypowiedzenia umowy. Beesafe kontakt, infolinia, telefon. Beesafe zgłoszenie szkody.

Co to za firma Beesafe?

Beesafe jest marką, która została wprowadzona na Polski rynek przez grupę ubezpieczeniową Vienna Insurance Group (VIG). Oferuje klientom ubezpieczenia komunikacyjne wraz z różnymi dodatkowymi pakietami. Firma wyróżnia się najprostszym oraz najszybszym kalkulatorem na polskim rynku.

Kalkulator Beesafe można znaleźć na głównej stronie internetowej firmy. Aby rozpocząć proces porównywania, należy podać informacje, jakimi są numer rejestracyjny pojazdu oraz datę urodzenia jego właściciela. Po zrealizowaniu tych czynności na stronie od razu pojawiają się wszystkie dokładne dane samochodu oraz oferta i cena ubezpieczeń dodatkowych. Godnym uwagi jest fakt, że korzystanie z kalkulatora Beesafe nie wymaga posiadania żadnych aplikacji ani logowania.

Beesafe ubezpieczenia

Oferowane przez Beesafe ubezpieczenia zainteresowane osoby mogą zakupić poprzez główną stronę internetową. Dotyczą one OC, AC, NNW oraz wielu innych rodzajów produktów, które w stu procentach odpowiadają na potrzeby wszystkich klientów. Ubezpieczenia wchodzące w skład oferty Beesafe to między innymi:

  • AC Mini – zapewnia ochronę w przypadku zniszczenia, uszkodzenia oraz utraty pojazdu po kradzieży. Zwraca również koszty parkowania samochodu do dnia kolejnego po oględzinach maksymalnie do tysiąca złotych.
  • AC All Risks – oferuje odszkodowanie w przypadku zniszczenia, uszkodzenia, a także utraty samochodu niezależnie od przyczyny. Ubezpieczenie Beesafe oferuje również usługę ‘Door to door’, która obejmuje wynajem samochodu na czas naprawy auta.
  • Assistance Standard – zapewnia ubezpieczenie w wysokości pięciu tysięcy euro, naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, a także holowanie do dwustu kilometrów. Oferuje również pomoc w postaci dostarczenia paliwa oraz wymiany koła czy żarówki.
  • Assistance Premium – w tej ofercie suma ubezpieczenia wynosi dziesięć tysięcy euro. Pakiet oferuje również holowanie na odległość tysiąca kilometrów oraz zastępczy pojazd na czternaście dni. Zapewnia także pomoc medyczną oraz tłumacza.
  • Wygodny Kierowca – ubezpieczenie jest dostępne w dwóch wariantach, jakimi są ‘Concierge’ oraz ‘Usługi w cenie’.

Beesafe kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z firmą Beesafe kontakt mogą zrealizować to na kilka sposobów. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszelkie zapytania, a także innego rodzaju wiadomości należy wysyłać na adres [email protected]. Jest to kontakt przeznaczony dla prasy.

Na głównej stronie internetowej można znaleźć specjalny formularz kontaktowy. W celu uzyskania kontaktu z Beesafe należy go wypełnić wpisując w odpowiednie miejsca wszystkie wymagane dane, a także treść, która szczegółowo opisuje zaistniały problem. Poprawnie uzupełniony formularz trafia do Biura Obsługi Klienta.

Infolinia Beesafe to najszybszy kanał kontaktowy, dzięki któremu interesanci natychmiast mogą uzyskać wszystkie potrzebne informacje wraz z odpowiedziami na nurtujące pytania. Telefon Beesafe działa pod numerem 500 96 56 26. Konsultanci Biura Obsługi Klienta, którzy odbierają połączenia mają duże doświadczenie zawodowe, szeroki zakres wiedzy, a także wysokie kwalifikacje. To wszystko sprawia, że bez problemu udzielą telefonicznej pomocy osobie dzwoniącej. Klienci mogą także zamówić rozmowę zostawiając swój numer telefonu.

Beesafe logowanie

Do portalu Beesafe logowanie jest bardzo łatwe do zrealizowania. Zdecydowanie żaden użytkownik nie będzie miał z tym żadnego problemu. Godnym uwagi jest fakt, że login to numer telefonu, który został podany podczas kupna ubezpieczenia. Następnie interesant otrzyma w wiadomości SMS kod, który należy przepisać w odpowiednie miejsce.

Warto wiedzieć, że w Portalu Klienta istnieje możliwość wygenerowania polisy online. Można ją zapisać w pamięci smartfona w postaci Wallet Card. W przypadku gdy telefon nie ma zasięgu dostęp do polisy jest ciągle możliwy.

Beesafe wypowiedzenie umowy

Klienci Beesafe wypowiedzenie umowy mogą przesłać pocztą elektroniczną oraz tradycyjna na niżej podany adres korespondencyjny. Dokument musi obowiązkowo zawierać wszystkie niezbędne dane właściciela, a także pojazdu.

O rezygnacji z umowy należy powiadomić ubezpieczyciela najpóźniej jeden dzień przed końcem trwania ochrony. W innym przypadku zostanie ona automatycznie przedłużona. Wypowiedzenie umowy otrzymanej od poprzedniego właściciela samochodu może zostać zrealizowane w dowolnym momencie.

Wypowiedzenie umowy Beesafe adres e-mail: [email protected]

Adres korespondencyjny:
Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Aleje Jerozolimskie 162,
02-342 Warszawa

Czy Beesafe to Compensa?

Beesafe jest marką, która należy do towarzystwa Compensa. Jest ona nowa na rynku ubezpieczeń, ale znalazła już swoich wielbicieli. Marka wyróżnia się szybkością zakupu polisy ubezpieczeniowej. Bardzo ważna jest dla niej opieka posprzedażowa, do której należy między innymi zgłaszanie szkody.

Jak zgłosić szkodę w Beesafe?

Zgłoszenie szkody w Beesafe może zostać zrealizowane pod numerem telefonu, jakim jest  500 965 626. Wcześniej należy jednak sprawdzić, czy uczestnicy kolizji potrzebują pomocy medycznej. Samochód powinien zostać usunięty z drogi tak, aby nie utrudniał ruchu innym kierowcom. Interesant powinien zrobić zdjęcia wszystkich elementów samochodu, które zostały uszkodzone oraz spisać oświadczenie o zdarzeniu. Telefoniczne zgłoszenie szkody Beesafe umożliwia w godzinach działania centrali telefonicznej funkcjonującym pod podanym numerem.

  • Publikacja: 22-02-2023 Zmodyfikowany: 23-02-2023
  • Liczba wyświetleń: 2760