Generali

logo Generali
Generali numer telefonu: 913 913 913
Generali adres email: [email protected]
Generali adres: Generali T.U. S.A. ul. Senatorska 18 00-082 Warszawa

Co to jest Generali? Generali ubezpieczenie turystyczne, na życie, grupowe. Generali logowanie. Zgłoszenie szkody w Generali, wypowiedzenie umowy OC.

Co to jest Generali?

Firma Generali działa w branży ubezpieczeń. Jest jedną z największych grup na rynku ubezpieczeniowym. Na terytorium Polski swoje działania prowadzi od 1998 roku. Klienci mogą znaleźć tam bardzo elastyczną ofertę, która bez problemu dostosuje się do ich potrzeb. 

Generali ubezpieczenia

Oferowane przez grupę Generali ubezpieczenia skierowane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Do ofert dołączanych jest wiele rabatów, a także promocji. Klienci indywidualni mogą wykupić ubezpieczenie domu, ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie komunikacyjne oraz ubezpieczenie inwestycyjno-ochronne na życie. Dla klientów korporacyjnych firma Generali proponuje ubezpieczenia dla małych firm, ubezpieczenia dla dużych przedsiębiorstw, ubezpieczenia szkód i placówek oświatowych, a także grupowe ubezpieczenie na życie i zdrowie. 

Generali ubezpieczenie na życie i zdrowie 

Ubezpieczenie na życie jest polisą, która finansowo wspiera bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego. Klient jest zobowiązany płacić comiesięczną składkę. Jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne to obejmuje ono świadczenia opieki zdrowotnej, do których należą między innymi wizyty lekarskie, zabiegi, pobyt w szpitalu, a także refundację niektórych leków. Oferowane przez Generali ubezpieczenie na życie i zdrowie dostępne jest w kilku wariantach: 

 • Generali, z myślą o całym Twoim życiu - Podstawą tej oferty jest bezterminowe ubezpieczenie na życie. Istnieje możliwość rozszerzenia go oraz zabezpieczenia od nieszczęśliwego wypadku lub pogorszenia się zdrowia. Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia dodatkowe wsparcie finansowe dla bliskich.
 • Ubezpieczenie Generali, Z myślą o życiu PLUS - Wykupując to ubezpieczenie, klient otrzyma wsparcie finansowe, a także pomoc w trudnych sytuacjach życiowych, jakimi są zachorowanie na ciężką chorobę oraz nieszczęśliwy wypadek. 
 • Ubezpieczenie Generali, z myślą o dziecku - Zapewnia dziecku łatwiejszy start w życiu oraz finansowe wsparcie w razie poważnej choroby. 
 • Ubezpieczenie Generali, z myślą o Twoim psie - Generali posiada również specjalną ofertę, która zapewnia środki finansowe przeznaczone na ochronę zdrowia pupila. Jest to pierwsze tego rodzaju ubezpieczenie w całej Polsce.

Generali ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając do innego kraju warto zaopatrzyć się w ubezpieczenie turystyczne. Chroni ono interesanta przed wydatkami, których nie jest on w stanie przewidzieć. Możliwe do wykupienia w firmie Generali ubezpieczenie turystyczne obejmuje leczenie za granicą, powrót do kraju, rehabilitację, skradziony bagaż, a także samolot, który został opóźniony. Firma oferuje różne warianty tego ubezpieczenia:

 • Ubezpieczenie podróży zagranicznych - To ubezpieczenie gwarantuje klientom pokrycie kosztów leczenia, bezgotówkową likwidację szkód, a także ubezpieczenie mieszkania od kradzieży na czas wyjazdu. 
 • Ubezpieczenie Podróże po Polsce - Oferuje dwudziestoczterogodzinną ochronę na terenie Polski oraz wypłatę świadczenia w przypadku trwałego uszkodzenia ciała. Zapewnia też ochronę w przypadku zdarzeń, które powstały w wyniku amatorskiego uprawiania sportów wysokiego ryzyka.
 • Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży - Interesanci, wykupując to ubezpieczenie mogą ograniczyć skutki finansowe, które są związane z nagłym przerwaniem oraz anulowaniem wyjazdu. Wszystkie udokumentowane koszty są w stu procentach zwracane.
 • Ubezpieczenie Sporty Letnie i Zimowe - Gwarantuje ochronę przed skutkami następstw wskutek nieszczęśliwego wypadku. Zapewnia ochronę na całym świecie, a także całodobowe, zdalne konsultacje w języku polskim z lekarzem. Klienci uzyskają również pokrycie kosztów poszukiwań oraz ratownictwa. 
 • Ubezpieczenie Wyjazd do pracy za granicę - Klienci, którzy zakupią tę ofertę otrzymają ochronę przed odpowiedzialnością cywilną za szkody, które zostały wyrządzone przez nich osobom trzecim. To ubezpieczenie obejmuje też ochronę sprzętu sportowego i bagażu podróżnego. Polisę można rozszerzyć o ryzyko wyczynowego uprawiania sportu, wykonywania ciężkiej pracy lub pasywnego udziału w wojnie.

Generali ubezpieczenia grupowe

Uniwersalnymi produktami, jakimi są oferowane przez firmę Generali ubezpieczenia grupowe posiadają bardzo szeroki zakres ochrony. Polisa swoim zakresem obejmuje zdrowie oraz życie członków rodziny, a także ubezpieczonego pracownika. 

Ten rodzaj ubezpieczenia gwarantuje także pomoc finansową w ciężkich życiowych sytuacjach. Pomoc oferowana jest niezależnie od miejsca pobytu. Ochrona działa przez całą dobę. Istnieje możliwość przystąpienia do ubezpieczenia członków rodziny. Klienci mają również dostęp do usługi Assistance oraz możliwość indywidualnej kontynuacji po zakończeniu zatrudnienia.

Generali ubezpieczenie mieszkania

Osoby, które zastanawiają się, czy zakupić w Generali ubezpieczenie mieszkania powinni wiedzieć, że będzie to doskonały wybór. Polisa chroni klienta przed skutkami nagłych oraz niespodziewanych zdarzeń. 

Ochrona, którą oferuje w Generali ubezpieczenie mieszkania działa nawet przy otwartych drzwiach lub oknach. Interesant zyskuje również zastępczy lokal na dziesięć miesięcy w przypadku wyrządzenia szkód. 

Generali logowanie

Zainteresowane osoby, które chcą wykonać do portalu Generali logowanie muszą wiedzieć, że w polu login należy wpisać numer PESEL lub unikalny ciąg znaków, który został nadany w procesie rejestracji. 

W przypadku osób, które zapomniały swojego hasła, należy kliknąć przycisk “przypomnij hasło”. Następnie należy wpisać swój login, a na podany adres poczty elektronicznej zostanie przesłany link dotyczący zmiany hasła. 

Generali kontakt

Z firmą Generali kontakt klienci mogą uzyskać na wiele sposobów. Najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym pozwalającym natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje jest oferowana przez Generali infolinia.

Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomości zwrotne udzielane są przez konsultantów w jak najkrótszym czasie. Zainteresowane osoby mogą też zamówić rozmowę telefoniczną podając swój numer telefonu. Kontakt został podzielony ze względu na rodzaj załatwianej sprawy. 

 • Generali zakup ubezpieczenia
  • Numer telefonu: 22 543 87 00 (Telefon jest dostępny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00.
  • Adres e-mail: [email protected]
 • Generali obsługa klienta:
  • Numer telefonu: 913 913 913 (Połączenia mogą zostać zrealizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00)
  • Adres e-mail: [email protected]
 • Generali likwidacja szkód
  • Numer telefonu: 913 913 913 (Numer obsługiwany jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00)
  • Adres e-mail: [email protected]

Generali zgłoszenie szkody

Interesanci, którzy chcą zrealizować w firmie Generali zgłoszenie szkody powinni w tym celu wypełnić specjalny formularz online. Można go znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Ważnym aspektem jest to, aby do zgłoszenia dołączyć wszystkie wymagane dokumenty oraz zdjęcia, dzięki temu czas rozpatrywania sprawy będzie znacznie szybszy. Po rozpatrzeniu sprawy klient otrzyma wiadomość zwrotną na numer telefonu, który podał lub adres poczty elektronicznej. W Generali status szkody można bez problemu sprawdzić logując się na portal.

Generali wypowiedzenie OC

Funkcjonujące w Generali wypowiedzenie OC interesanci mogą zrealizować najpóźniej na jeden dzień przed końcem okresu obowiązywania umowy. W sytuacji, gdy polisa została automatycznie wznowiona po zakupie pojazdu, wypowiedzenie można złożyć w dowolnym momencie. 

Wypowiedzenie OC Generali należy złożyć na piśmie odręcznym lub wygenerowanym w formie elektronicznej. Wszelkie wzory opublikowane zostały na oficjalnej stronie internetowej. Doręczenie dokumentu możliwe jest na kilka sposobów. Klient może zrobić to za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysłać pocztą tradycyjną lub zanieść pismo osobiście do jednej z placówek. Korzystając z poczty tradycyjnej należy skorzystać z podanego niżej adresu korespondencyjnego. 

Generali adres korespondencyjny:
Generali T.U. S.A.
ul. Senatorska 18
00-082 Warszawa

 • Publikacja: 23-02-2023 Zmodyfikowany: 27-02-2023
 • Liczba wyświetleń: 2104